Pojištovny

Informace z pojištoven

Česká pojišťovna je v soutěži Zlatá koruna zlatá

By admin • Sep 3rd, 2009 • Category: Česká pojišťovna

Praha (9. června 2009) – Ziskem nejvyššího ocenění v kategorii Cena podnikatelů skončil pro Českou pojišťovnu  7. ročník prestižní finanční soutěže Zlatá koruna. Její Komplexní pojistný program pro dopravce se stal nejoblíbenějším podnikatelským pojištěním na českém trhu a získal Zlatou korunu. Také v Ceně veřejnosti uspělo Úrazové pojištění – je nejlepší mezi pojistnými produkty, neboť jeho přemožitelé jsou z bankovního sektoru.

„V naší „dílně“ vzniklo na přelomu roku hned několik novinek, které byly inspirovány  poptávkou klientů a vytvořeny na základě jejich konkrétních požadavků,“ komentoval úspěch generální ředitel České pojišťovny Ivan Vodička. „Proto nás moc potěšilo, že ocenění naší práce na sebe nenechalo dlouho čekat. Zlatá koruna v Ceně podnikatelů je pro týmy podnikatelského pojištění tím nejúčinnějším hnacím motorem pro další produktové inovace. Po Pojištění přerušení provozu je Komplexní program pro dopravce druhým podnikatelským pojištěním ČP, které se může pyšnit oceněním Zlatá koruna,“ dodal Ivan Vodička.

Také úrazové pojištění je loňskou novinkou a má mnoho předností. Tou největší je zrychlená likvidace, takže při případném úrazu nemusí pojištěný čekat až na jeho doléčení, ale peníze obdrží již po stanovení diagnózy. Oceňují ji zvlášť živitelé rodin, kteří si díky ní mohou vykompenzovat výpadek příjmu. Nyní se úrazové pojištění stalo novým a velmi revolučním doplňkem oblíbeného majetkového a odpovědnostního pojištění v KOSTCE. Je to poprvé, kdy se nespojuje výhradně s produkty životními a díky tomu  balíček pojištění, do něhož si nejčastěji vládají klienti pojištění staveb, domácností, bytů, chat nebo odpovědnosti, dostal zcela unikátní podobu.

Tagged as: , ,

admin is
Email this author | All posts by admin

Comments are closed.