Pojištovny

Informace z pojištoven

Novinky v investičním životním pojištění Rytmus

By admin • Sep 3rd, 2009 • Category: Allianz

Praha, 1. září 2009 – Od 2. září 2009 přichází nejúspěšnější investiční životní pojištění Allianz pojišťovny Rytmus s novinkami a rozšířenými výhodami.

Jedním z nejúspěšnějších produktů Allianz pojišťovny je investiční životní pojištění Rytmus. Jedná se o velmi variabilní pojištění, které spojuje pojistnou ochranu s bezpečným investováním. Pojištění Rytmus je velmi flexibilní a v průběhu trvání smlouvy se dokáže přizpůsobit měnící se situaci rodiny. Nabízí nejširší výběr připojištění, komplexní úrazové připojištění, zproštění od placení (i v případě penzijního připojištění), možnost volit si investiční strategii a možnost daňových odpočtů.

Novinkou, kterou Allianz pojišťovna uvádí od 1. září 2009, je možnost pojistit celou rodinu na jedné pojistné smlouvě životního pojištění Rytmus. Dosud byl Rytmus určen pouze pro pojištění dospělých osob, nyní je možné zároveň s rodiči pojistit najednou až čtyři děti.

Další novinku představuje služba nazvaná Investiční autopilot. Tato služba pomůže ochránit vložené a investované prostředky klienta před poklesem jejich hodnoty. Ve sjednaném časovém období před koncem pojistné doby automaticky v pravidelných intervalech zajišťuje převod investovaných prostředků z rizikovějších fondů (např. akciových) do konzervativního fondu. Ten ochrání investici před případným propadem hodnoty investice. Klientovy prostředky tak budou uchráněny od takových výkyvů, jaké jsme zažili v nedávném období.

Další změnou je rozšíření nabídky investičních fondů o další dva: Fond Komodity a Fond Energie. Podrobné informace o jednotlivých fondech včetně tzv. fondových listů k novým fondům najdou zájemci na internetových stránkách www.allianz.cz.

Tagged as: , ,

admin is
Email this author | All posts by admin

Comments are closed.