Pojištovny

Informace z pojištoven

Novými partnery AXA Clubu jsou Eiffel optic a Salon vín

By admin • Jul 30th, 2009 • Category: AXA

Novými partnery AXA Clubu jsou Eiffel optic a Salon vín
Praha, 8. července 2009
Členové AXA Clubu, věrnostního programu pro klienty finanční skupiny AXA, mohou nově ušetřit 10 % při nákupu kvalitní optiky společnosti Eiffel optic a 11 % za nákup nejlepších vín z Moravy a Čech. Ušetřená částka jim je navíc při každé platbě AXA kartou automaticky připsána na jejich účet AXA Club konto. Z něho pak mohou bonus AXA automaticky převádět na účet penzijního připojištění nebo jej mohou použít na úhradu povinného ručení či pojištění domácnosti u AXA.
„Jsem potěšen, že se nám neustále daří rozšiřovat seznam partnerů AXA Clubu a tím také počet služeb a produktů, při jejichž koupi mohou jeho členové ušetřit zajímavé finanční prostředky. Koncepci věrnostního programu AXA Club dlouhodobě oceňují jak naši klienti, tak také odborníci, kteří AXA kartu ocenili v soutěži finančních produktů Zlatá koruna jako nejlepší platební kartu v České republice,“ říká Marek Zeman, ředitel PR a komunikace finanční skupiny AXA.
Eiffel optic se zabývá vývozem a dovozem v oblasti oční optiky. Na každé z jejích prodejen je k dispozici 6000 modelů dioptrických a slunečních brýlí. Nabízí také široký výběr kontaktních čoček předních světových výrobců. Všechny prodejny Eiffel optic jsou exkluzivně vybaveny a zabývají se prodejem a zhotovováním brýlí a též nejmodernějším způsobem korekce zrakových vad - aplikací kontaktních čoček, to vše v rámci služby “expres servis” do 1 hodiny.
Salon vín je nejvyšší soutěž vín v ČR, která zastřešuje systém nominačních soutěží. Vzorky jsou hodnoceny komisí degustátorů, která maximálně 100 vínům udělí právo označovat láhve chráněnou známkou „Salon vín České republiky“. Oceněná vína jsou nakoupena a uložena ve sklepních prostorách Národního vinařského centra ve Valticích. Zde je může veřejnost ochutnat v rámci volných či řízených degustací nebo i po jednotlivých lahvích zakoupit. Součástí sklepních prostor Národního vinařského centra je rovněž expozice o našem vinařství a vinařských oblastech a také prodejna dárkového balení na láhve, vinařské literatury, degustátorských skleniček či sommelierských potřeb.
Věrnostní program AXA Club je určen nejen klientům AXA penzijního fondu, ale také klientům s jinými produkty skupiny AXA, například s životním pojištěním, povinným ručením či pojištěním domácnosti. Členové AXA Clubu mohou díky platební kartě AXA spořit na důchod při každém nákupu. Z každého nákupu zaplaceného AXA kartou s úvěrovým limitem je jim na AXA Club konto připsáno 1 %, při platbách u partnerů jsou tyto bonusy ještě vyšší. K AXA kartě si mohou její držitelé pořídit cestovní pojištění za zvýhodněnou cenu 300 či 480 korun na rok. Další výhodou pro členy AXA Clubu jsou asistenční služby v domácnosti v hodnotě až 49 tisíc korun ročně. Zahrnují například otevření zabouchnutých dveří či odstranění příčiny havárie prověřeným řemeslníkem.
O členství v AXA Clubu lze zažádat na pobočkách AXA, nebo si lze prostřednictvím kontaktního formuláře na stránkách www.axa.cz sjednat schůzku s finančním poradcem.
Bonusy při platbách AXA kartou s úvěrovým limitem
Benzina
50 haléřů za každý načerpaný litr + 1 % z ceny nákupu
Bontonland
6 % z ceny
Datart
4 % z ceny
Eiffel Optic
10 % z ceny
EXIM TOURS
5 % ze základní ceny last minute
9 % ze základní katalogové ceny
Hervis
4 % z ceny
Kanzelsberger
8 % z ceny
Penny Market
4 % z ceny (při nákupu nad 500 Kč)
Plus
4 % z ceny (při nákupu nad 500 Kč)
Salon vín
11 % z ceny
Schlecker
4 % z ceny
Siko koupelny
4 % z ceny (ve vybraných prodejnách)
UniCredit Bank
1 % z každého dalšího nákupu mimo síť partnerů
Při platbě bez úvěrového limitu je bonus nižší o 0,7 %.

Tagged as:

admin is
Email this author | All posts by admin

Comments are closed.