Pojištovny

Informace z pojištoven

S AXA kartou lze nyní výhodněji nakupovat také v Penny Marketu

By admin • Feb 27th, 2009 • Category: AXA

Společnost Penny Market je novým partnerem AXA Clubu, věrnostního programu AXA penzijního fondu. Při platbě AXA kartou v prodejnách Penny tak mohou členové AXA Clubu získat speciální bonus na svůj účet penzijního připojištění - 4 % z každého nákupu nad 500 korun. AXA Club má v současnosti již devět partnerů.
„Získáváním nových partnerů umožňujeme členům AXA Clubu při nakupování ještě více spořit na důchod. Penny Market disponuje velmi hustou sítí prodejen, což našim klientům výrazně usnadní výhodné nakupování toho nejzákladnějšího sortimentu – potravin,“ uvedl Marek Zeman, ředitel PR a komunikace finanční skupiny AXA.
Společnost Penny Market v České republice působí od roku 1997 a patří do mezinárodní skupiny REWE. Se svými 206 prodejnami je Penny Market diskontním řetězcem s nejhustší sítí prodejen u nás. Penny Market je silnou a dynamickou společností, která patří k největším zaměstnavatelům ve svém oboru. V rámci České republiky zaměstnává více než 3000 zaměstnanců. Penny nabízí kompletní sortiment pro rodinný nákup za nízké ceny.
AXA Club je věrnostní program pro klienty AXA penzijního fondu. Členové AXA Clubu mohou díky platební kartě AXA spořit na důchod při každém nákupu. Z každé bezhotovostní transakce provedené AXA kartou s úvěrovým limitem je jim na účet penzijního připojištění připsáno 1 %, při platbách u partnerů jsou tyto bonusy ještě vyšší. Další výhodou AXA Clubu jsou asistenční služby v domácnosti v hodnotě až 49 tisíc korun ročně. Zahrnují například otevření zabouchnutých dveří či odstranění příčiny havárie prověřeným řemeslníkem.
O členství v AXA Clubu lze zažádat na pobočkách AXA, nebo si lze prostřednictvím kontaktního formuláře na stránkách www.axa.cz sjednat schůzku s finančním poradcem.
Slevy při platbách AXA kartou s úvěrovým limitem
Benzina
50 haléřů za každý načerpaný litr + 1 % z ceny nákupu
Bontonland
6 % z každého nákupu
Datart
4 % z každého nákupu
EXIM TOURS
5 % ze základní ceny last minute
9 % ze základní katalogové ceny
Kanzelsberger
8 % z každého nákupu
Penny Market
4 % z každého nákupu nad 500 Kč
Plus
4 % z každého nákupu nad 500 Kč (od 1. 3. 2009)
Schlecker
4 % z každého nákupu
SIKO KOUPELNY
4 % z každého nákupu
Při platbě věrnostní kartou bez úvěrového limitu je bonus nižší o 0,7%.

Tagged as: , ,

admin is
Email this author | All posts by admin

Comments are closed.