Pojištovny

Informace z pojištoven

S Premia kartou České pojišťovny klienti ušetřili už více než 3,5 milionu korun

By admin • Aug 13th, 2009 • Category: Česká pojišťovna

Praha (4. srpna 2009) Právě rok využívají klienti České pojišťovny Premia kartu, která jim zajišťuje levnější a pohodlnější nakupování a další benefity. Díky Premia kartě totiž její držitelé mohou získat prémiové koruny, jimiž si zlevní pojistné produkty České pojišťovny. Na prémiových kontech držitelů karty se tak za rok nashromáždilo bezmála 3,5 milionu korun. Rekordman dokázal nasbírat téměř 32 tisíc korun, které vyčerpal na úhradu životních pojištění. Premia karta České pojišťovny je společným projektem České pojišťovny, Penzijního fondu ČP, ČP ZDRAVÍ a úvěrové společnosti Home Credit.

„Peníze z prémiového konta držitelé karty nejčastěji použijí na úhradu penzijního připojištění, prozatím tak využili 420 tisíc korun. Následuje povinné ručení a životní pojištění,“ uvádí Štefan Tillinger, náměstek generálního ředitele České pojišťovny.

Zákazníci se naučili Premia kartu ČP používat i na běžné nákupy – nejvíce peněz utratí v obchodech s potravinami, za elektroniku a oblečení. V síti Premia, která zahrnuje zhruba 900 obchodů po celé republice, pak platí nejvíce za nábytek, zahradní techniku, pohonné hmoty nebo nářadí a stavebniny. „Nejvyšší částka zaplacená prostřednictvím jedné karetní transakce byla 300 tisíc korun. Zákazník - rekordman vyčerpal z Premia karty ČP už téměř 1,2 milionu korun – udělal 774 transakcí,“ vypočítává  Luděk Jírů, ředitel sekce Karty společnosti Home Credit, a s.

Kreditní karta se jeví také jako výhodný platební nástroj i při cestování. Výhodou je, že při placení kartou v zahraničí je použit měnový kurz „deviza - prodej“, k přepočtu na koruny tedy dojde výhodnějším kurzem než v bance nebo směnárně. Spolu s klienty cestuje i Premia karta ČP – její majitelé s ní zaplatili například v Jihoafrické republice, Mexiku nebo Jižní Koreji. Doma si Premia karta ČP našla největší počet příznivců zejména v krajích Moravskoslezském, Jihomoravském a Středočeském.

Jak funguje Premia karta? Držitelé Premia karty České pojišťovny získávají při jakémkoliv nákupu nejméně 1 % z hrazené částky zpět na své prémiové konto. Speciální slevy a výhody pak na klienty čekají právě ve věrnostní síti obchodů Premia: až 11 % z hodnoty nákupu na prémiové konto a k tomu až 60% okamžité slevy na zboží a služby. Karty Premia přitom poskytují klientům všechny výhody moderních kreditních karet. Lze s nimi bez poplatků platit u nás i v zahraničí, případně vybírat hotovost z bankomatů po celém světě. Klienti mohou pravidelně využívat bezúročného období v délce až 51 dní.

Karetní program Premia a stejnojmennou síť partnerských obchodů vytvořila společnost Home Credit. V současnosti tento co-brandový karetní program využívají především klienti České pojišťovny, ČP Zdraví a Penzijního fondu České pojišťovny, kteří mohou z ušetřených peněz uhradit jakékoliv pojistné produkty.

V síti Premia jsou zapojeny i další známé značky z různých obchodních segmentů jako EuroOil, OREA Hotels, Bontonland, Sunny Days, Kenvelo, OP Prostějov, Sportisimo a jiné. Přehled všech nabízených výhod programu Premia je k dispozici na stránkách www.premiakartacp.cz,

Tagged as: , ,

admin is
Email this author | All posts by admin

Comments are closed.